Cześć! Poznajmy się!

Kim jesteśmy?

Z tej strony Magda i Michał – duet fotografów ślubnych. To my tworzymy W Trzy Światy. Jesteśmy szczęśliwym małżeństwem zakochanym w fotografii, ale nie tylko! Uwielbiamy wędrówki po górach, biwakowanie i długie, wieczorne spacery z rozmowami o wszystkim i o niczym. Uwielbiamy się śmiać i zarażać wszystkich dookoła pozytywną energią. Kochamy szalone i spontaniczne pomysły, jednocześnie cenimy sobie ciszę i czas na odpoczynek.
Chcecie lepiej nas poznać?

Zapraszamy dalej!

Magda

Cześć! Jestem założycielką i głównym fotografem W Trzy Światy, ale również zajmuję się naszymi Social Mediami oraz prowadzę z Wami wszystkie rozmowy. Swoją pasję do fotografii odkryłam jako nastolatka, rozwijając ją później w szkole fotograficznej.

Dlaczego fotografuję śluby? Odpowiedź jest banalnie prosta. Jestem niepoprawną romantyczką zakochaną w miłości. Gdzie indziej znalazłabym więcej miłości, niż na cudownych spotkaniach z Wami? Móc uwieczniać Wasze najpiękniejsze i pełne miłości chwile sprawiają mi ogromną radość i uczucie spełnienia.

Kilka faktów o mnie:

  • całym sercem wierzę w prawo przyciągania
  • obejrzałam ponad 514 filmów romantycznych
  • w letnie wieczory uwielbiam wpatrywać się w niebo i szukać spadających gwiazd
  • kocham tańczyć (choć nie umiem)
  • jestem fanką starej motoryzacji (moim pierwszym samochodem był Wartburg)

Michał

Cześć! Ja natomiast jestem drugim fotografem oraz zajmuję się rzeczami mniej widocznymi, ale równie istotnymi. Dbam o bezpieczeństwo Waszych zdjęć, tworzę stronę internetową oraz zajmuję się wszystkimi najważniejszymi aspektami technicznymi firmy od zaplecza.

Moja przygoda z fotografią zaczęła się od robienia zdjęć telefonem. Magdzie bardzo spodobało się moje inne spojrzenie i kadry, więc zaczęła zabierać mnie na zlecenia. Szybko okazało się, że świetnie nam się ze sobą pracuje, idealnie się uzupełniając tworząc rozmaite kadry.

 

Kilka faktów o mnie:

  • jestem duszą towarzystwa, uwielbiam rozśmieszyć dobrym żartem
  • złota rączka – dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych
  • pasjonata elektroniki oraz nowinek technologicznych
  • uwielbiam czytać książki, a najbardziej te, dzięki którym mogę się rozwijać

To właśnie my!

Mamy nadzieję, że choć troszkę nas poznaliście i wiecie już kim jesteśmy. 🙂

To co robimy jest naszą pasja, dlatego wkładamy w swoją pracę zawsze 100% serca i zaangażowania. Na każdym etapie naszej współpracy służymy wsparciem i pomocą. Jeśli macie ochotę nas bliżej poznać – nie ma sprawy! Możemy umówić się na kawkę na mieście, rozmowę telefoniczną lub online. 🙂

Do zobaczenia!
Ściskamy mocno,
Magda i Michał